ПОСЛУГИ НОМІНАЛЬНИХ ДИРЕКТОРІВ І АКЦІОНЕРІВ

Для забезпечення конфіденційності особистих даних власників компанії надаються послуги номінальних директорів. Слід зауважити, що відповідно до законодавства ряду юрисдикцій необхідно мати місцевого директора (наприклад, для отримання номера ПДВ).

До цього необхідно додати, що інформація про директорів і/або акціонерів в окремих країнах публікується Реєстром компаній. У цьому випадку призначення номінального директора або директорів є природним кроком для забезпечення анонімності та захисту особистої інформації клієнта.

Завдяки діяльності номінальних директорів і/або акціонерів, які є резидентами нейтральних у фінансовому відношенні країн, офшорна компанія не буде вважатися податковим резидентом країни реєстрації.

Якщо клієнт з будь-яких причин вирішує особисто підписувати документи і ділові папери як директор компанії, то анонімність і конфіденційність буде неминуче втрачена.

Імена номінальних директорів і/або акціонерів компанії зазначаються у всіх корпоративних документах. Таким чином, особиста інформація про власників корпорації буде недоступна для Реєстру компаній.

Насправді номінальні директори та/або акціонери не управляють компанією. При цьому вони надають власнику компанії довіреність на ведення справ компанії, відкриття і управління її банківським рахунком.

ccПОСЛУГИ НОМІНАЛЬНИХ ДИРЕКТОРІВ І АКЦІОНЕРІВ