ГОТОВІ КОМПАНІЇ

Company Name Date of Incorporation
GREEN LIGHT TRADING LTD2011-12-06
PATRIOTIC TRADE LTD*2006-05-04
PERSIAN WORLD TRADE LTD2007-11-21
TROPICAL FISHERIES LTD*2004-08-23

* У вартість компанії в прайс-листі не включені мінімальні ліцензійні збори і щорічна плата за обслуговування за період часу, що минув з моменту реєстрації.

Великобританія. Короткий опис юрисдикції

Лондон є лідируючим світовим фінансовим центром поряд з Нью-Йорком і “азіатськими тиграми” – Токіо, Гонконгом, Сінгапуром, Шанхаєм. Зручність географічного розташування Великобританії – однієї з провідних світових економік з розвиненою інфраструктурою та комунікаціями, стабільною політичною системою зробили країну однією з найпривабливіших юрисдикцій для реєстрації офшорних і місцевих компаній з іноземною участю.

Уживане право

Закон про компанії 1985 р. (з поправками); Закон про прибутковий і корпоративний податки 1988 р.

Найбільш бажаний тип компаній

Приватна акціонерна компанія з обмеженою відповідальністю або товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Вимоги до початкового капіталу

Сума в 1 (один) фунт стерлінгів визначена як величина сплаченого акціонерного капіталу для приватної акціонерної компанії з обмеженою відповідальністю.

Відсутня вимога до капіталу для товариства з обмеженою відповідальністю.

Хто може стати власником компанії

Законодавство дозволяє одному або декільком фізичним або юридичним особам створити акціонерну компанію для будь-якого роду діяльності, не забороненої законом, підписавши Установчий договір.

Товариство з обмеженою відповідальністю можуть зареєструвати двоє або більше осіб для ведення законного бізнесу, підписавши договір про його заснування.

Спосіб реєстрації

Підписання Установчого договору, Статуту, якщо потрібно, інших документів та сплата збору Реєстратору компаній – таким чином створюється приватна акціонерна компанія з обмеженою відповідальністю

Підписання договору та сплата збору Реєстратору компаній – таким чином створюється товариство з обмеженою відповідальністю.

Мінімальна кількість акціонерів

Для акціонерного товариства потрібен один акціонер. У товариства на постійній основі повинні бути, як мінімум, два партнери.

Директори та секретар компанії

Необхідний, як мінімум, один директор для акціонерного товариства і двоє призначених членів для товариства з обмеженою відповідальністю. Вік директорів – не молодше 16 років. У обох типів компаній директор повинен обов’язково бути фізичною особою. В обох випадках рекомендується призначити секретаря. Ним може бути як фізична, так і юридична особа. Відсутні вимоги про громадянство і місце проживання директорів і секретарів компанії.

Юридична адреса

Всі компанії повинні мати юридичну адресу в Сполученому Королівстві.

Річний збір

Мито в розмірі 30 фунтів стерлінгів сплачується разом з наданням щорічного фінансового звіту на паперовому носії. Звіт, наданий в електронному вигляді, тягне сплату мита в розмірі 15 фунтів стерлінгів.

Податки, валютне регулювання, аудит, інші фінансові обмеження

Податок на прибуток компанії становить від 19 до 33 відсотків у річному вирахуванні. Необхідно надати річний звіт і декларацію про доходи. Заповнення звітності для приватних компаній повинно проводитися протягом 9 місяців до кінця року. Для невеликих груп не вимагається надання зведеного фінансового звіту. Валютний та інші форми фінансового контролю відсутні.

Річний фінансовий звіт вимагається від товариства з обмеженою відповідальністю. Можлива подача Реєстратору компаній спрощеного фінансового звіту товариствами, що не здійснюють діяльності, а також деякими товариствами з невеликим або середнім оборотом.

Відсутній податок на прибуток для товариства з обмеженою відповідальністю. У той же час члени товариства обкладаються прибутковим податком.

Збори

Відсутні вимоги до термінів і місця проведення щорічних загальних зборів для приватних компаній.

У Великобританії діє Директива ЄС про материнські і дочірні компанії. Укладено понад 110 договорів про уникнення подвійного оподаткування – більше ніж у будь-якій іншій країні ЄС. З цих причин, виплата дивідендів в Сполученому Королівстві є кращою, оскільки ставка податку на дохід, отриманий в іноземній державі, є найменшою.

Company NameDate of Incorporation
No information

* У вартість компанії в прайс-листі не включені мінімальні ліцензійні збори і щорічна плата за обслуговування за період часу, що минув з моменту реєстрації.

Беліз. Короткий опис юрисдикції

Беліз (до 1973 р. Британський Гондурас) – держава в Центральній Америці. Державний лад – парламентська республіка, член Британської Співдружності, відома у світі офшорна юрисдикція.

Чинне право

Закон про міжнародні комерційні компанії (International Business Companies Act, 1990) з поправками від 1995 р. і 1999 р.
Закон про компанії, створені на певний термін (Limited Life Companies Act, 1999)
Закон про офшорні банки (1996 р.)
Закони про трасти Белізу від 1992 р. і 2000 р.
Закон про вільні економічні зони від 2000 р.
Закон про партнерства з обмеженою відповідальністю від 2000 р.
Закон про компанії з розділеними портфелями від 2000 р.
Закон про прибутковий і корпоративний податок від 2000 р.
Закон про ліцензування онлайн-ігор 1995 року.

Відповідно до даних і деяких інших законів реєструються морські судна, трасти, офшорні банки, інтернет-казино, компанії з обмеженим терміном існування, товариства з обмеженою відповідальністю, взаємні фонди, міжнародне страхування, компанії з розділеними портфелями.

У країні заснована спеціальна Комісія з фінансових послуг для регулювання та нагляду за діяльністю всієї індустрії.

Найбільш бажаний тип компаній

Міжнародна комерційна компанія.

Вимоги до початкового капіталу

Мінімальний статутний капітал не визначений

Реєстрація та обслуговування

Реєструє місцевий зареєстрований агент. Його послуги використовуються і для номінального володіння акціями.

Спосіб реєстрації

Підписання Установчого договору та Статуту компанії. Сплата відповідного збору відділу реєстрації міжнародних комерційних компаній.

Мінімальна кількість акціонерів

Для міжнародної комерційної компанії потрібен один акціонер.

Директори та секретар компанії

Як мінімум, один директор (фізична або юридична особа). Рекомендується призначити секретаря компанії. Вимоги до резидентності директора і секретаря компанії відсутні.

Юридична адреса

Юридична адреса і зареєстрований агент повинні бути місцевими.

Річний збір

Для міжнародних комерційних компаній зі статутним фондом менше 50 тис. доларів США збір становить 100 доларів США.

Для компаній зі статутним фондом понад 50 тис. доларів США визначений збір у розмірі 1 000 доларів США.

Податки, валютне регулювання, аудит, інші фінансові обмеження

Нульова ставка всіх податків для міжнародних комерційних компаній. Відсутні всі види звітності та валютний контроль.

Збори

Збори акціонерів не обов’язкові і організовуються за потребою. Місця проведення зборів не визначені.

За одностайною оцінкою фахівців, дуже надійні белізькі трасти, створені відповідно до Закону про трасти 1992 р., дуже надійні, оскільки користуються заступництвом судів держави. Будь-який позов проти власності трасту, що походить із суду іноземної держави і стосується проблем шлюбу, розлучення або спадщини, а також позови кредиторів при банкрутстві відхиляються.

Company NameDate of Incorporation
No information

Короткий опис юрисдикції

Британські Віргінські острови та розташовані на півдні від них Американські Віргінські острови економічно взаємозалежні. Острови отримали окрему адміністрацію в 1956 році як британська колонія без самоуправління. В 1985 році Уряд запропонував офшорну реєстрацію для компаній, які бажають зареєструватися на Островах. Прийняття закону про всеохоплююче страхування в кінці 1994 року, який забезпечує високий рівень конфіденційності з регульованим законним доступом для розслідування кримінальних злочинів, має зробити Британські Віргінські острови ще більш привабливими для міжнародного бізнесу. Комерційні компанії Британських Віргінських островів – це офшорні компанії, які є дуже популярними та широко використовуваними завдяки їхній простій структурі управління, гнучкості, безподатковому статусу та завдяки тому факту, що вони широко визнані міжнародною фінансовою спільнотою.

Законодавство про компанії

Закон Британських Віргінських островів “Про комерційні компанії” 2004 року зі змінами.

Найбільш бажаний тип компаній

Комерційні компанії.

Вимоги до початкового капіталу

Жодних вимог щодо мінімального розміру оплаченого капіталу.

Реєстрація

Ім’я зареєстрованого агента, що здійснює реєстрацію компанії, повинно зазначатися в Установчому договорі. Даний зареєстрований агент повинен мати місцеву ліцензію. Готові компанії можна придбати лише у зареєстрованих агентів.

Спосіб реєстрації

Статут та установчий договір підписуються вповноваженою особою агента, визнаного Реєстратором. Потім документи в установленій формі подаються до Реєстратора компаній зі сплатою відповідних зборів. У комерційних компаніях підписка здійснюється зареєстрованим агентом.

Мінімальна кількість акціонерів/учасників

Один.

Директори і секретар компанії

Повинен бути принаймні один директор. Наявність секретаря компанії не вимагається. Вони необов’язково повинні бути резидентами. Директорами можуть бути юридичні особи. Не вимагається реєструвати інформацію про “тіньових директорів”.

Юридична адреса

Наявність юридичної адреси та зареєстрованого агента обов’язкова на Британських Віргінських островах. Для комерційних компаній зареєстрований агент надає послуги юридичної адреси.

Річний збір

Для компаній з обмеженою відповідальністю, що мають право випускати акції: до 50000 акцій – 350 доларів США; більше 50000 акцій – 1100 доларів США. Для компаній, що не мають права випускати акції, та для компаній з необмеженою відповідальністю: 350 доларів США. Для іноземних компаній: 300 доларів США.

Податки, валютне регулювання, аудит, інші фінансові обмеження

Комерційні компанії не обкладаються податком на прибуток, однак компанії, розташовані на Британських Віргінських островах, повинні сплачувати податок на заробітну плату. Річний звіт з відомостями про директорів і учасників повинні подавати лише іноземні компанії та компанії з необмеженою відповідальністю, які не мають права випускати акції. Розкривати інформацію про прибутки та проводити аудит фінансової звітності компанії не вимагається. Валютою є долар США або зазначений еквівалент. Валютний контроль відсутній.

Збори

Збори директорів можуть проводитися як на території юрисдикції, так і за її межами. Збори можуть проводитися по телефону. Замість директорів на зборах можуть бути присутні їхні заступники. Збори учасників проводяться або за рішенням директорів, або за вимогою власників 30% голосів учасників, або за рішенням суду.

Новий Закон про комерційні компанії (№16 від 2004 року), який вступив в силу 1 січня 2005, був прийнятий для приведення Британських Віргінських островів у повну відповідність до Директиви ЄС про податок на дохід від накопичених заощаджень та Кодексу поведінки ЄС щодо оподаткування торгово-промислових підприємств. Велика Британія має зазначену вимогу щодо всіх своїх заморських територій. Прийняття нового законодавства означає кінець розмежуванню офшорних та місцевих компаній на Британських Віргінських островах.

Company NameDate of Incorporation
No information

* У вартість компанії в прайс-листі не включені мінімальні ліцензійні збори і щорічна плата за обслуговування за період часу, що минув з моменту реєстрації.

Коста-Ріка. Короткий опис юрисдикції

Коста-Ріка – демократична республіка, розташована в Центральній Америці, між Панамою і Нікарагуа. Країна омивається двома океанами – Атлантичним з північного сходу і Тихим з південного заходу.

Законодавство засноване на іспанській системі цивільного права. Коста-Ріка – нейтральна у військовому відношенні країна, вона займає одне з перших місць у Латинській Америці за індексом людського розвитку. Завдяки своєму нейтральному статусу, в державі відсутня регулярна армія. Рівень освіти – високий. Політично стабільна держава. Основні статті доходу – туризм, сільське господарство та експорт електроніки.

Чинне законодавство

Комерційний кодекс і Закон № 3284, прийнятий 19 вересня 1964 року, з подальшими поправками.

Найбільш бажаний тип компаній

Акціонерна Корпорація, яка реєструється як «Sociedades Anonimas» – товариство з обмеженою відповідальністю, анонімна компанія, згідно з Комерційним кодексом. Абревіатура “SA” зберігається в назві. Дізнатися імена реальних власників тієї чи іншої компанії майже неможливо. Чинне законодавство країни вимагає від банків дотримання найсуворішої конфіденційності щодо їх клієнтів.

Вимоги до початкового капіталу

Стандартний статутний капітал акціонерної компанії в Коста-Ріці становить – 10 000 колон (CRC), причому на момент реєстрації має бути сплачено не менше 25% випущеного капіталу. Допускається сплата в будь-якій конвертованій валюті.

Повинна бути випущена і оплачена, як мінімум, одна акція за номінальною вартістю.

Дозволені акції на пред’явника.

Дозволений випуск акцій без оголошення номіналу.

Реєстрація та обслуговування

Зареєструвати компанію може будь-яка особа без обмежень

Спосіб реєстрації

Державний нотаріус складає акт про реєстрацію товариства у відкритому реєстрі, заздалегідь отримавши підписаний Установчий договір.

Мінімальна кількість акціонерів

Двоє акціонерів фізичних або юридичних осіб на момент реєстрації. Надалі можливий один акціонер.

Директори та секретар компанії

Три директора, які одночасно займають посади президента, секретаря і скарбника компанії. Всі посадові особи можуть мати будь-яке громадянство. Імена директорів вносяться до державного реєстру. Необхідно призначити будь-яку фізичну особу на посаду офіційного фінансового контролера.

Дозволені послуги номінальних акціонерів і директорів.

Юридична адреса

Адреса зареєстрованого агента є одночасно юридичною адресою компанії.

Річний збір

Необхідно сплатити державний збір у розмірі 51 долар США при наданні річного фінансового звіту.

Податки, валютне регулювання, аудит, інші фінансові обмеження

Податок на прибуток, отриманий за межами країни, відсутній. Податкова декларація обов’язкова. Фінансові документи компанії повинні, згідно закону, зберігатися в офісі. Аудит звітності не вимагається

Збори

Збори директорів і акціонерів можуть проводитися де завгодно. Цю умову необхідно зазначити в статуті компанії.

Company NameDate of Incorporation
ARBAM HOLDING LIMITED2015-06-09
FORASTOM ENTERPRISES LIMITED2015-06-22
KLAVATOR ENTERPRISES LIMITED2015-06-09
MALAMIA ENTERPRISES LIMITED2015-06-11
NOKORIA INVESTMENTS LIMITED2015-06-09
OLMANCO HOLDING LIMITED2015-06-22
PRAXIFAN TRADING LIMITED2015-06-09
Reserved company names
AVARDAN CONSULTING LIMITED
BARFI ENTERPRISES LIMITED
CIALSTAR CONSULTING LIMITED
EFKONIA CONSULTING LIMITED
FEREFON SERVICES LIMITED
HAVORET INVESTMENTS LIMITED
KATELAN ENTERPRISES LIMITED
LOXITOR TECHNOLOGIES LIMITED
MELODDINA TRADING LIMITED
NORUZ LIMITED
OPLEY LIMITED
PLUTONESS HOLDING LIMITED

* У вартість компанії в прайс-листі не включені мінімальні ліцензійні збори і щорічна плата за обслуговування за період часу, що минув з моменту реєстрації.

Кіпр. Короткий опис юрисдикції

Республіка Кіпр знаходиться в східному Середземномор’ї.

Країна отримала незалежність від Великобританії в 1960 р.

1 січня 2003 року республіка стала членом Європейського союзу, у зв’язку з цим змінився її податковий режим. Договори про уникнення подвійного оподаткування підписані з понад 40 державами, що робить острів надзвичайно популярним місцем для реєстрації холдингів та інвестиційних компаній для більшості ринків.

Законодавство

Закон про компанії глава 113, з поправками 2009 р.

Найбільш бажаний тип компаній

Приватна компанія з обмеженою відповідальністю, яка контролюється і управляється резидентами республіки Кіпр.

Вимоги до початкового капіталу

Розмір статутного капіталу не визначений. Акціонер компанії, чий підпис стоїть під установчим договором, має бути підписаний хоча б на одну акцію будь-якої вартості.

Реєстрація

Реєструвати компанію можуть тільки юристи, що мають офіційну практику (не корпоративні). Можна придбати готову компанію.

Спосіб реєстрації

Підписання акціонером або акціонерами Статуту та Установчого договору, складеного юристом грецькою мовою. Підписання юристом декларації відповідності і подача всього пакету документів Реєстратору.

Мінімальна кількість акціонерів

Один акціонер для приватної компанії

Сім акціонерів для публічної компанії.

Директори і секретарі

Потрібен хоча б один директор. Можливі директори як фізичні, так і юридичні особи. Вимоги закону щодо них відсутні. Однак, відсутність у компанії директора-резидента робить її нерезидентною. Річні звітні документи компанії складаються грецькою мовою, тому краще мати секретаря резидента.

Юридична адреса

Місцева юридична адреса обов’язкова.

Податкові ставки, валютне регулювання, аудит, інші фінансові обмеження

Місцезнаходження офісу компанії, звідки вона безпосередньо управляється, має бути відомо фіскальним органам, оскільки місцева податкова система заснована на принципі територіальності.

Ставка податку на прибуток для компаній-резидентів становить 10%.

Відсутній прибутковий податок для фізичних та юридичних осіб нерезидентів. Однак, на нерезидентні компанії не поширюються міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, укладені Кіпром. Обов’язково надання річного фінансового звіту, до якого необхідно додати інформацію про акціонерний капітал, імена директорів, акціонерів і секретаря компанії.

Необхідний також аудиторський висновок. Всі документи складаються грецькою мовою.

Необхідно також подати декларацію про доходи, а також річний баланс компанії з усіма підписами. Валютні обмеження відсутні.

Збори

Протягом 18 місяців, наступних після реєстрації компанії, необхідно провести перші загальні збори акціонерів. Усі наступні збори мають проводитися щорічно. Для прийняття аудиторського висновку потрібно скликання позачергових зборів акціонерів.

Десятивідсотковий податок на прибуток – найнижчий в країнах ЄС. Деякі види доходів не обкладаються податком на Кіпрі. Існуючі договори про уникнення подвійного оподаткування часто коригуються. Планується укладення нових договорів такого роду.

Company NameDate of Incorporation
No information

* У вартість компанії в прайс-листі не включені мінімальні ліцензійні збори і щорічна плата за обслуговування за період часу, що минув з моменту реєстрації.

Панама. Короткий опис юрисдикції

Панама – держава в південній частині Центральної Америки. Панама володіє Панамським каналом – найкоротшим водним шляхом між двома океанами. Прохідні мита приносять Панамі мільйонні прибутки. Буде побудована друга черга каналу, згідно з рішенням референдуму 2006 р. Національна валюта – бальбоа і долар США. У минуле десятиліття економіка Панами активно росла. Прогнозується, що зростання економіки Панами буде одним з найсильніших в Латинській Америці в 2010-2014 рр.

Чинне законодавство

Закон №32 від 26 лютого 1927 року про корпорації, Закон 25 і Постанова уряду 418 за 1995 р., Декрет-закон №5 від 2 липня 1997 року та Закон №9 від 9 січня 2009 р.

Найбільш бажаний тип компаній

Приватні фонди і корпорації

Вимоги до початкового капіталу

Вимог до розміру статутного капіталу немає. Термін сплати статутного капіталу не визначений. Можна випускати акції як з встановленою вартістю, так і без такої. Акції можуть бути зареєстровані або на пред’явника.

Реєстрація

Двоє фізичних осіб – юристи або персонал юридичної компанії або двоє юридичних осіб. Якщо реєструється приватний фонд – одна фізична або юридична особа.

Спосіб реєстрації

Складений і нотаріально завірений Установчий договір корпорації або Статут приватного фонду надається в публічний реєстр.

Мінімальна кількість акціонерів

Один акціонер

Директори і секретарі

Потрібно призначити, як мінімум, трьох директорів, як фізичних, так і юридичних осіб. Директори одночасно виконують обов’язки президента, секретаря компанії та фінансового директора. Одна юридична особа чи троє фізичних осіб можуть бути директорами приватного фонду. Директори можуть бути нерезидентами Панами.

Юридична адреса

Юридична адреса не потрібна. Всі панамські компанії повинні бути зареєстровані агентом, котрий обіймає посаду в Панамі. Адреса агента прописана в Статуті компанії.

Річний збір

Встановлено збір у 300 доларів США. Розмір збору не залежить від величини акціонерного капіталу.

Податкові ставки, валютне регулювання, аудит, інші фінансові обмеження

Регіональна податкова система. Будь-які операції поза межами Панами або дохід, отриманий в іноземній державі, не оподатковуються. Річний звіт, аудит декларація про доходи для офшорних компаній не вимагаються; валютний контроль відсутній.

Збори

Відсутні обмеження щодо місця проведення і регулярності зборів акціонерів або засідання ради директорів.

Як відомо, Панама володіє найбільшим за водотоннажністю і кількістю торговим флотом у світі. Морські судна реєструються, починаючи з 1925 р. Відсутні обмеження щодо власності або віку суден, які можуть бути зареєстровані будь-яким власником незалежно від громадянства або місця проживання. Під панамський прапор на загальних підставах, незалежно від тоннажу або вантажопідйомності, приймаються судна будь-якого типу, навіть плавучі бурові установки, які не визнаються як морські судна в інших юрисдикціях. Існує можливість подвійної реєстрації: судна під панамським прапором, що належать компанії, зареєстрованій в іншій країні, можуть одночасно знаходитися у двох реєстрах.

Company NameDate of Incorporation
Arabica Consulting Limited2014-09-25

* У вартість компанії в прайс-листі не включені мінімальні ліцензійні збори і щорічна плата за обслуговування за період часу, що минув з моменту реєстрації.

Сейшельські острови. Короткий опис юрисдикції

Сейшельські острови – президентська республіка, розташована в Індійському океані. Основна сфера економіки – туризм. Розвинене сільське господарство і рибальство. У 1976 році країна здобула незалежність від Великобританії.

Уживане право

Закон про міжнародні комерційні компанії 1994 р. (з поправками), Закон про компанії (Спеціальні ліцензії) 2003 р., Закон про захищені складові компанії 2003 р.

Найбільш бажаний тип компаній

Міжнародна комерційна компанія

Вимоги до початкового капіталу

Розмір мінімального статутного капіталу не визначений

Реєстрація та обслуговування

Тільки особи, які мають сертифікат, можуть реєструвати та обслуговувати міжнародні комерційні компанії.

Спосіб реєстрації

Статут і Установчий договір повинні бути надані Реєстратору компаній. Після перевірки їх на відповідність законодавству видається сертифікат реєстрації компанії.

Мінімальна кількість акціонерів

Для міжнародної комерційної компанії потрібен один акціонер.

Директори та секретар компанії

Секретар компанії повинен бути резидентом республіки Сейшельські острови. Директор, як фізична особа, може бути нерезидентом. Директорами можуть бути юридичні особи. Призначення директорів та інших посадових осіб, які приймають рішення, має реєструватися. Крім цього, директором може вважатися особа з de facto владою директора, однак до такої особи немає вимог до реєстрації.

Юридична адреса

Офіс офіційного зареєстрованого агента є юридичною адресою компанії.

Річний збір

100 доларів США
Податки, валютне регулювання, аудит, інші фінансові обмеження
Нульова ставка всіх податків для міжнародних комерційних компаній. Відсутні всі види звітності та валютний контроль.

Збори

Місця зборів акціонерів не визначені. Допускається проведення зборів у вигляді телеконференцій або за допомогою інших електронних засобів. Акціонери, які володіють не менше 50% акцій, можуть зажадати проведення зборів, яке організовують директори.

На відміну від більшості юрисдикцій міжнародним комерційним компаніям дозволяється діяльність на території держави, причому їх офшорний статус зберігається. Закон дозволяє мати в активах таких компаній акції інших підприємств Сейшельських островів, а також боргові зобов’язання уряду і Центрального банку країни. Компанії можуть володіти морськими суднами, зареєстрованими в країні. Крім цього, на діловій основі компанії можуть залучати юристів, бухгалтерів, вести записи й облікові книги, проводити збори директорів і акціонерів.

ccГОТОВІ КОМПАНІЇ